Aktualności

2022: Minutecnica Bolognese ma przyjemność potwierdzić swoją obecność na targach MECSPE 2022 w Bolonii w dniach 9-11 czerwca 2022 w HALA 25 - STOISKO B 120

2021: Minutecnica Bolognese zaprezentuje się na targach MECSPE 2021 od 23 do 25 listopada w Bologna Fiere w PAWILONIE 25 - STOISKO A 116

Minutecnica Bolognese jest jedną z firm inkluzywnych Miasta Metropolitarego Bologna.

Minutecnica Bolognese jest sponsorem technicznym Onda Solare Avd zwycięzcą konkursu World Solar Challenger 2018.

Informacje

Jeśli chcecie otrzymać dalsze informacje techniczne lub handlowe o naszych produktach, wypełnijcie poniższy formularz swoimi danymi i kliknijcie przycisk wyślij.

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

DANE WNIOSKODAWCY:

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem UE/2016/679.

„Europejskie rozporządzenie o ochronie danych osobowych” (rozporządzenie UE / 2016/679) nakłada obowiązek poinformowania zainteresowanego na podstawowych elementach leczenia. Jako administrator danych niżej podpisana Minutecnica Bolognese sas w pełni to spełnia informując, że:

UCHWYT ZABIEGUAdministratorem danych jest Minutecnica Bolognese sas, obecnie Via del Parco, 1, 40067 Rastignano, Bolonia w osobie jej Przedstawiciel prawny zamieszkały tam pro tempore.

CEL I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA Cele przetwarzania dotyczą dostarczenia żądanych przez Ciebie informacji formularz kontaktowy - telefonicznie, mailowo lub osobiście. Podstawę prawną przetwarzania stanowi art. 6, par. 1, lit. (a) ww. Rozporządzenia.

SPOSÓB LECZENIA Informacje te dotyczą danych zebranych bezpośrednio od zainteresowanej strony; przetwarzanie Twoich danych będzie się odbywać z wykorzystaniem narzędzi informatycznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa i poufności.

CHARAKTER PODANIA DANYCH Podanie danych przez formularz kontaktowy jest opcjonalne; oczywiście w przypadku braku danych nie będziemy w stanie odpowiedzieć na Twoje prośby o informacje.

PRAWA ZAINTERESOWANEJ STRONY Autor uznaje prawa wynikające z powyższego przepisu, podsumowane tutaj: Informujemy o istnieniu o przysługującym Ci prawie do żądania dostępu do swoich danych osobowych, poprzez wysłanie wiadomości e - mail na adres poczty elektronicznej autora, ich sprostowania, odwołania, ograniczenia przetwarzania danych, które go dotyczą, sprzeciwu wobec ich przetwarzania; od naszego przetwarzanie ma również podstawę prawną na wyrażonej przez Ciebie zgodzie. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez naruszać zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego.Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem UE / 2016/679.

Top